ASV Náchod, a.s.

Firemní tým je sestaven z odborníků s dlouholetou praxí, kteří se věnují především problematice informačních systémů a to od  počátku 90. let. Protože řada z nás přišla do firmy s dlouholetou praxí především z výrobních společností, nasazovali jsme informační systémy od samého počátku především ve výrobních firmách.

V počátcích to byly systémy HP MMII informační systém BAAN. Od konce devadesátých let jsme uzavřeli  partnerství se společností LCS International, a.s., dnešní Asseco Solutions . Od té doby jsme se soustředili především na nasazování systémů HELIOS, a to jak pro malé, tak pro velké společnosti. Vzájemná spolupráce byla podpořena i významným podílem naší firmy na celkové rekonstrukci a pokračujícím rozvoji výrobních modulů systému HELIOS Green. Již po několik let jsme držiteli certifikátu Gold partner udělovaným společnosti Asseco Solution.

 

S postupným rozšiřováním portfolia našich zákazníků se zdokonalovala nejen implementační činnost, ale také vznikají postupně zcela svébytná vlastní řešení  vyvinutá pro konkrétní branže naším – stále se rozvíjejícím - vývojovým týmem.

Veliký důraz je kladen nejen na získání nových zákazníků, ale také na co možná nejlepší spolupráci, péči a podporu zákazníků stávajících . Od konkurence se lišíme nejen produkty, ale především vysokou kvalitou svých služeb.

Hlavní orientace veškeré naší činnosti směřuje především ke spokojenému zákazníkovi.

Budeme Vám proto vděčni za každý nápad a námět jak naši práci dále zlepšovat.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Rychlý kontakt

ASV Náchod, a.s.
Březinova 2005
547 01 Náchod

Hotline HELIOS Orange


© 2022, ASV Náchod, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑